16 January 2018

Prestaties 2017

Uitslagen: Florijnwinterloop, Vlinderloop, Kwintelooyenwinterrun, Februariloop, Driebergenloop, OmOdijk, BosRun, USP Marathon, Running de Bilt, Halve van de Haar, Zomeravondcup 1, Zomeravondcup 2, Valleyrun,  Leidscherijnloop, Zomeravondcup 3, IJsselsteinloop, Edinburgh Marathon, Zomeravondcup 4, Loop door Houten, Heuvelrugloop, Hamersveldloop, Gildeloop, Bunniks Mooiste, 30 van Amsterdam Noord, Werkhovenloopt, Dam tot dam loop, Posbankloop, Berlijn Marathon, Bredase singelloop, Singelloop Utrecht, Eindhoven marathon, Maliebaanloop, Amsterdam Marathon, Pheidippidesloop, Kleintje Berenloop, Berenloop, Startbaanloop, New York marathon, Zevenheuvelenloop, Horaloop, Montferlandrun, Adventure Run, Linschotenloop, Derde Kerstdagloop, Sylvestercross

Florijnwinterloopzaterdag 7 januari

11 km

Dimitri vd Ark0:51:14
Rijk vd Hoef0:54:01
Vlinderloop Houtenzaterdag 14 januari

5,2 km

Ronald Westein0:19:14
Kwintelooijenrunzaterdag 21 januari

5 km

Evelyn Velema0:27:09
Toke Huntjens0:29:31
Februariloopzaterdag 11 februari

10 km

Evelyn Velema0:51:47
Toke Huntjens1:02:44
Bosrun Zeistzondag 6 maart

10 km

Evelyn Velema0:50:53

5 km

Diederik Aarendonk0:20:57
Marloes van Luijk
0:25:23
Marlies de Groot
0:28:46
OmOdijkzaterdag 11 maart

10 km

Michiel Kragt00:43:40
Saskia Wijnalda - te Velde
00:45:08

5 km

Lennart de Vos
00:18:19
Ronald Westein
00:18:27
Klaasjan Holwerda
00:19:14
Martin van Solinge
00:20:00
Geert Ramakers
00:20:39
menno hollander
00:22:22
Folkert Naeff
00:22:33
Jessica Böhm
00:22:35
Rijk vd Hoef
00:22:41
Dimitri van der Ark
00:22:51
Evelyn Velema
00:24:32
Dieta Kruise
00:25:50
Berris van Kessel
00:25:50
Paul Naus00:26:18
Katherina Casse
00:26:18
Koos Walrave
00:27:10
Jan Roording
00:27:33
Jolanda Snellings
00:29:33
Marianne van Leeuwen
00:29:40
Kitty Harte
00:33:40
Driebergenloopzaterdag 11 maart

halve marathon

Dimitri van der Ark2:04:46

12 km

Ralph Hallo1:05:09
Willem Wassenaar
1:06:57
USP Marathonzondag 19 maart

halve marathon

Maarten van Vulpen01:20:30
Habtit Berhe
01:25:08
Martin van Solinge
01:32:12
Demis Samuels
01:33:26
Klaasjan holwerda
01:33:57
Michiel Kragt
01:37:11
Geert Ramakers
01:41:23
Jessica Böhm
01:43:47
Nicolette de Jong
01:53:26
Evelyn Velema
01:55:44
Ralph Hallo
01:57:01
Leo van der Ven
02:07:17

10 km

Lennart de Vos
00:39:01
Berris van Kessel
00:53:14
Johan van Luijn
00:54:58
Jolanda Snellings
01:01:21
Marianne van Leeuwen
01:01:29

5 km

Marjon van Egmond
00:29:35
Running de Bilt
zondag 2 april

10 km

Geartsje Boonstra
00:51:33

5 km

Maarten van Vulpen
00:16:55
Habtit Berhe
00:17:22
Ronald Westein
00:18:04
Lennart de Vos
00:18:22
Klaasjan Holwerda
00:18:37
Demis Samuels
00:18:58
Martin van Solinge
00:19:22
Geert Ramakers
00:19:42
Michiel Kragt
00:19:54
Saskia Wijnalda - te Velde
00:21:24
Dimitri van der Ark
00:21:42
Rijk vd Hoef
00:21:56
Evelyn Velema
00:23:17
Rotterdam marathonzondag 9 april

marathon

Jessica Böhm4:10:28
Halve van de Haarmaandag 17 april

halve marathon

Maarten van Vulpen1:19:44
Zomeravondcupdinsdag 18 april

10 km

Martin van Solinge
00:40:54
Klaasjan Holwerda
00:41:27
Rijk vd Hoef
00:46:46
Dimitri van der Ark
00:48:25
Guus Tamminga
00:49:03
Evelyn Velema
00:50:22
Katherina Casse
00:54:49
Johan van Luijn
00:54:50
Alfred Wouterse
00:56:28
Jan Roording
00:56:41
Leo van der Ven
00:57:20
Marjon Potze
00:57:56
Paul Naus
00:59:14

5 km

Saskia Wijnalda - te Velde
00:21:19
Koos Walrave
00:26:48
Meta Kuipers
00:31:30
Hennie Herbers
00:31:31
Zomeravondcup
dinsdag 9 mei

10 km

Lennart de Vos0:39:42
Michiel Kragt0:42:21
Rijk vd Hoef0:46:40
Dimitri vd Ark0:48:18

5 km

Ralph Hallo0:24:49
Valleyrun
zaterdag 20 mei

10 km

Maarten van Vulpen
00:36:26
Leidscherijn loopzondag 21 mei

15 km

#colspan#
Jolanda Snellings01:32:34

10 km

Ralph Hallo00:53:08
Zomeravondcup
woensdag 24 mei

10 km

Maarten van Vulpen00:37:35

Lennart de Vos00:40:15
Martin van Solinge00:42:56
Rijk vd Hoef00:48:03
Edinburgh marathon
zondag 28 mei

Marathon

Michiel Kragt3:20:26
IJsselsteinloop
zaterdag 3 juni

Halve Marathon

Martin van Solinge1:37:57

10 Km

Maarten van Vulpen0:37:08
Marjon van Egmond1:01:42
Zomeravondcupwoensdag 7 juni

10 km

Maarten van Vulpen
0:37:27
Lennart de Vos0:39:42
Martin van Solinge0:41:53
Rijk vd Hoef0:47:05
Jan Roording0:55:23
Loop door Houtenvrijdag 9 juni

10 km

Ronald Westein0:39:43

5 km

Maarten van Vulpen0:17:03
Heuvelrugloopzaterdag 17 juni

Halve Marathon

Maarten van Vulpen01:28:00
Lennart de Vos01:34:53
Martin van Solinge01:37:45
Klaasjan Holwerda01:41:19

10 km

Berris van Kessel
00:53:21
Dieta Kruise
00:56:34
Evelyn Velema
00:56:34
Jan Roording
00:59:32
Toke Huntjens
01:00:38
Hamersveldloopzondag 25 juni

10 km

Willem Dabekaussen0:41:23

5 km

Maarten van Vulpen0:17:24
42e Gildeloop Soestwoensdag 23 augustus

10 km

Maarten van Vulpen0:36:50
Bunniks Mooistezaterdag 2 september

12 KM

Ronald Westein00:46:50
Klaasjan Holwerda00:50:59
Demis Samuels00:51:35
Martin van Solinge00:53:54
Jessica Böhm00:58:41
Martin Jansen01:00:56
Folkert Naeff01:05:01
Johan van Luijn01:06:44
Berris van Kessel01:06:43
Willem Wassenaar01:07:45

6 KM

Lennart de Vos00:23:09
Habtit Berhe00:23:44
Saskia Wijnalda-te Velde00:27:29
Steven van Vulpen00:28:23
Andre Broekhuis00:28:49
Dimitri van der Ark00:30:06
Evelyn Velema00:30:47
Jan Roording00:32:34
Angelique Reitsma00:32:41
Marieke vd Meulengraaf00:32:47
Paul Naus00:33:06
Koos Walrave00:33:11
Alfred Wouterse00:34:18
Marjon van Egmond00:35:38
Hennie Herbers00:39:37
Henk van Leeuwen00:39:49
Peter Deschamps00:41:01
Marscha van Liefland00:43:12
30 van Amsterdam Noordzondag 10 september

30 KM

Klaasjan Holwerda2:27:41
Folkert Naeff2:37:50
Werkhovenlooptzaterdag 16 september

10KM

Jan Roording00:55:42

5KM

Maarten van Vulpen00:17:33
Ronald Westein
00:18:06
Habtit Berhe00:18:18
Martin van Solinge
00:20:19
Saskia Wijnalda - te Velde
00:21:25
Geert Ramakers
00:21:26
Rijk vd Hoef
00:22:03
Steven van Vulpen
00:25:03
Dam tot Dam loopzondag 17 september

10 EM

Jessica Böhm1:23:14
Koos Walrave1:35:41

5 EM

Harmke Welp00:47:36
Posbankloopzondag 24 september

15 Km

Evelyn Velema1:21:33
Berlijn Marathonzondag 24 september

Marathon

Folkert Naeff3:45:24
Bredase Singelloopzondag 1 oktober

Halve Marathon

Leo vd Ven2:07:25
Singelloop Utrechtzondag 1 oktober

10 Km

Maarten van Vulpen00:37:25
Klaasjan Holwerda
00:40:02
Martin van Solinge
00:42:40
Geert Ramakers
00:43:33
Evelyn Velema
00:52:10
Menno Hollander00:56:17
Koos Walrave
00:56:37
Toke Huntjens
00:57:21
Eindhoven Marathonzondag 8 oktober

Marathon

Lennart de Vos
03:32:17
Guus Tamminga03:56:34
Amsterdam Marathonzondag 15 oktober

Marathon

Peter Deschamps
4:31:57

Halve Marathon

Jessica Böhm1:51:21
Maliebaanloopzondag 15 oktober

10 Km

Maarten van Vulpen00:37:23
Angelique Reitsema00:54:30
Pheidippidesloopzaterdag 28 oktober

Marathon

Estafette
Team Loopgroep Bunnik2:53:28

6,8 Km

Maarten van Vulpen00:25:06
Ronald Westein00:25:57
Habtit Berhe00:26:31
Lennart de Vos00:26:50
Willem Dabekaussen00:28:05
Martin van Solinge00:28:29
Diederick Aarendonk 00:29:20

4,1 Km

Saskia Wijnalda-te Velde00:17:52
Jessica Böhm00:19:44
Marlies de Groot00:23:01
Kleintje Berenloopzaterdag 4 november

10 Km

Marjon van Egmond1:02:22

5 Km

Maarten van Vulpen00:17:40
Demis Samuels00:19:38
Martin van Solinge
00:20:14
Geert Ramakers
00:20:52
Steven van Vulpen
00:22:46
Berenloopzondag 5 november

Halve Marathon

Maarten van Vulpen01:21:56
Lennart de Vos01:28:20
Martin van Solinge01:30:11
Demis Samuels01:32:00
Geert Ramakers01:44:26
Menno Hollander01:49:29
Steven van Vulpen01:50:51
Evert Bosman02:24:25
Marcel Metzelaar 02:36:52
Startbaanloopzondag 5 november

10 Km

Ralph Hallo0:51:49
New York marathonzondag 5 november

Marathon

Klaasjan Holwerda3:27:40
Zevenheuvelenloopzondag 19 november

15 Km

Maarten van Vulpen
00:57:53
Wiebe Borren
01:04:57
Menno Hollander
01:12:03
Guus Tamminga
01:13:27
Guus van de Laar
01:19:39
Suzan van Leeuwen
01:19:43
Koos Walrave
01:25:33
Leo van der Ven

01:28:15
Ton Beemer
01:47:01
Horaloopzaterdag 25 november

10 EM

Lennart de Vos
01:06:14
Geert Ramakers
01:10:12
Willem Wassenaar
01:28:51

10 Km

Rijk vd Hoef
00:46:37
Jan Luidens
00:48:55
Maarten van Vulpen

00:53:37

5 Km

Martin van Solinge
00:23:21
Maarten van Vulpen
00:33:00
Montferland runZondag 3 December

15 Km

Willem Wassenaar1:24:49
Toke Huntjens1:28:15
Adventure RunZaterdag 16 December

Halve Marathon

Diederik Aarendonk1:40:32

10 Km

Marlies de Groot1:04:26
LinschotenloopZaterdag 23 December

Halve Marathon

Martin van Solinge
01:29:25
Geert Ramakers
01:34:36
Harmke Welp-de Vries
02:07:58

10,5 Km

Marjon Egmond

01:01:46

5,3 Km

Marianne van Leeuwen
00:30:32
Jolanda Snellings
00:30:33
Derde KestdagloopWoensdag 27 December

14 Km

Martine van Roshum1:38:27
SylvestercrossZondag 31 December

8 Km

Ronald Westein
00:35:55

6,1 Km

Marjon van Egmond00:43:09
podium