21 June 2018

Prestaties 2018

Florijn winterloopZaterdag 6 Januari

10 EM

Maarten van Vulpen01:00:12
Lennart de Vos01:06:37
Martin van Solinge01:07:37
Wiebe Borren01:08:03
Geert Ramakers01:10:08
Saskia Wijnalda - te Velde01:14:05
Evelyn Velema01:27:18
Willem Wassenaar01:30:44

10 Km

Ronald Westein00:39:20
Rijk vd Hoef00:48:09
Dimitri van der Ark00:52:28
Sonja van den Brink01:08:16
Physio.Fit Dirk IV-loopZaterdag 27 Januari

5 Km

Martin van Solinge0:22:11
Groenhovenloop GoudaZondag 4 Februari

10 Km

Lennart de Vos0:39:26
Midwinter marathon ApeldoornZondag 4 Februari

10 EM

Paul Naus1:32:56

8 Km

Saskia van Leeuwen0:52:07
FebruariloopZaterdag 10 Februari

10 Km

Evelyn Velema0:51:57
Groet uit Schoorl RunZondag 11 Februari

30 Km

Maarten van Vulpen1:58:47
Martin van Solinge2:18:33
Peter Deschamps2:59:27
BosdijkloopZondag 18 Februari

10 Km

Lennart de Vos0:40:01
KnotwilgenloopZaterdag 24 Februari

5 Km

Willem Wassenaar0:25:42
BosrunZondag 4 Maart

10 Km

Angelique Reitsma
00:57:26

5 Km

Evelyn Velema00:25:35
Driebergenloopzaterdag 10 Maart

12,5 Km

Ralph Hallo
01:10:35
OmOdijkZaterdag 10 Maart

10 Km

Jan Luidens00:49:33
Maurice Ham
00:56:49
Martine van Roshum-Kaboord
01:01:45

5 Km

Habtit Berhe
00:18:26
Ronald Westein
00:18:32
Lennart de Vos
00:18:52
Klaasjan Holwerda
00:19:02
Geert Ramakers
00:21:32
Rijk vd Hoef
00:22:12
Saskia Wijnalda - te Velde
00:22:24
Jessica Böhm
00:22:44
Martin van Solinge
00:23:34
Martin Jansen
00:23:53
Inge Hardus
00:24:03
Evelyn Velema
00:24:38
Jan Roording
00:25:06
Willem Wassenaar
00:25:07
Angelique Reitsma
00:25:17
Laurien Ulfman
00:28:16
Marjan Potze
00:29:22
Sonja van den Brink
00:31:02
Hennie Herbers
00:31:20
Marcel Metzelaar
00:32:35
CPC loopZondag 11 Maart

Halve Marathon

Koos Walrave
2:22:52
Utrecht MarathonZondag 18 Maart

Halve Marathon

Maarten van Vulpen
01:20:49
Lennart de Vos
01:28:29
Martin van Solinge
01:35:26
Geert Ramakers
01:39:47
Guus Tamminga
01:40:19
Jessica Böhm
01:50:40
Evelyn Velema
01:55:07
Marieke vd Meulengraaf
02:07:04
Marjon van Egmond
02:24:02

10 Km

Ronald Westein
00:38:35
Klaasjan Holwerda
00:39:53
Johan van Luijn
00:54:55
Marianne van Leeuwen
01:02:35

5 Km

Toke Huntjens
00:28:15
Peter Hagoort
00:29:48
VuurtorentrailZondag 18 Maart

60 Km

Demis Samuels7:04:55
Rotterdam MarathonZondag 8 April

Marathon

Martin van Solinge3:28:50

1/4 Marathon

Koos Walrave1:03:56
Zomeravondcup 1Dinsdag 24 April

10KM

Maarten van Vulpen00:36:01
Ronald Westein00:38:39
Lennart de Vos
00:40:19
Geert Ramakers
00:43:42
Guus Tamminga00:45:38
Evelyn Velema
00:50:36
Ralph Hallo00:52:36
Johan van Luijn00:55:22

5KM

Toke Huntjens
00:28:08
Zomeravondcup 2Dinsdag 15 mei

10 km

Ronald Westein0:38:58
Lennart Vos0:41:13
Rijk vd Hoef0:47:17
Evelyn Velema0:51:15
Johan van Luijn0:54:28
IJsselsteinloopZaterdag 19 mei

10 km

Lennart Vos0:38:19
Maarten van Vulpen0:38:20
Zomeravondcup 3Woensdag 30 mei

10 km

Maarten van Vulpen0:37:03
Geert Ramakers0:46:34

Uitslagen : Florijn winterloop, Physio.Fit Dirk IV-loop, Groenhovenloop , Midwinter marathon, Februariloop, Groet uit Schoorl run, Bosdijkloop, Knotwilgenloop, Bosrun, Driebergenloop, OmOdijk, CPC loop, Utrecht Marathon, Vuurtorentrail, Rotterdam marathon, Zomeravondcup 1, Zomeravondcup 2, IJsselsteinloop, Zomeravondcup 3